Zlé rozhodnutia

Neprejde deň bez rozhodovania. Všetko to začína, keď otvoríme oči. Autobus alebo vlak? Auto alebo bicykel? Káva alebo čaj? Bunda alebo mikina? Kolega alebo šéf? Deti alebo manželka? Sprcha alebo kúpeľ? Atď.

Dennodenne nám prejde mysľou niekoľko „nepodstatných“ rozhodnutí. Musíme si vybrať. Raz za čas príde jedno z tých podstatných, ktoré nás potrápia viac. Vážnosť týchto rozhodnutí si musí človek uvedomiť sám.

Takéto rozhodnutia prišli aj k mne. Keď sa nad nimi zamyslím postupom času, uvedomím si ich dopad a neraz si poviem, ako by som to urobila inak. Ale čo ak práve vďaka týmto „zlým“ rozhodnutiam som teraz tu?

Týmto len chcem načať tému, prečo som sa rozhodla sadnúť za veľké auto. A spolu s mojím priateľom sa vydať na cesty.

Momentálne som niekde na začiatku. Pracujem na vodičákoch a iných byrokratických záležitostiach. Plná očakávaní sa neviem dočkať dňa, kedy si odkrútim prvú deviatku.

Neviem, čo toto rozhodnutie prinesie. Neviem, ako to bude tam vonku v aute naozaj fungovať. Každý začiatok je ťažký svojím spôsobom. Verím, že sa cez to čo najrýchlejšie dostanem, aby som sa mohla na 100% venovať tomuto blogu. 😉

Nataly

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: